• slide1
    EN İYİSİNİ ÜRETİYORUZ
    Çünkü Omega 3 bizim işimiz
skills section

HAKKIMIZDA

Zengin Omega 3 kaynağı Ocean; 2004 yılında eczacı, hekim ve yatırımcıların bir araya gelmesiyle sağlık alanında faaliyet göstermek üzere kurulan Orzaks’ın en önemli ürünleri arasında yer almaktadır. Tüketiciye her zaman saf ve kaliteli Omega 3 sunma vaadiyle yola çıkan Ocean, bugün saf balık yağı şurup kategorisinde Türkiye'nin 1. tercihi olmayı başarmıştır.

Saf ve konsantre Omega 3 desteği sunan Ocean, likit ve kapsül formlarda geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. IFOS (International Fish Oil Standart) tarafından her seride analiz edilen Ocean; saflık, tazelik, güvenilirlik, kalite ve içerik garantisi yönünden 5 yıldızlı kalite onayına sahiptir. Ocean; Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Beslenme Konseyi'nin limit değerlerinden 10 kat daha saftır.

A ve D vitaminlerini içermediğinden dolayı yaz-kış kullanıma uygun formülü, trigliserid yapıda yüksek emilim sağlayan doğal formu ve Üstün Tat Kalite Enstitüsü’nden tescilli lezzeti ile hem çocukların hem de yetişkinlerin güvenle ve keyifle tüketeceği Ocean Omega 3 serisi tüm ailenin Omega 3 ihtiyacını eksiksiz karşılar.

skills section

SOSYAL MEDYA

Gerek Facebook, gerek Instagram, gerekse de Youtube sosyal ağlarında kaliteli sağlık hizmeti vermekte ve ürünlerimizle alakalı tüm bilgileri eksiksiz olarak aktarmaktayız. Düzenlediğimiz yarışmalar, etkinlikler ve sosyal medya projeleri ile toplum sağlığına katkı sunmakta, sağlıklı yaşam alanında farkındalık yaratmaktayız.

skills section

SOSYAL PROJELERİMİZ

Orzaks olarak 2015 ve 2016 yıllarında gerek sosyal sorumluluk inancımız, gerekse de sizlerin vermiş olduğu desteğe teşekkür adına, "Paylaşmak iyileştirir!" projesi kapsamında; KAÇUV'a (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) bizi destekleyen tüketicilerimiz ve iş ortaklarımız adına bağış yaparak kanser tedavisi gören çocuklarımıza destek verdik. Markamıza olan güveniniz ve sizlerden aldığımız destek ile, büyümemizi emin adımlarla sürdürmeye devam edeceğiz ve kazanımlarımızı yine ülkemizin insanları ile paylaşmayı ilke edineceğiz.

İNSANLAR NE SÖYLÜYOR?

Saf ve kaliteli Omega 3 markası Ocean'ın tercih ediliyor olmasının o kadar çok nedeni var ki ..
Hem doktorlarımız hem eczacılarımız hem de tüketicilerimiz Ocean markasını tercih ederken bir çok kriteri göz önünde bulunduruyorlar. Saflık, tazelik, doğru Omega 3 konsantrasyonu gibi ..
Peki Türkiye'nin saf balık yağı şurup kategorisinde 1. tercihi Ocean Balık Yağı için onlar ne diyor?