X
 • slide1
  Your Natural Fresh and Pure Choice
 • slide1
  5 YILDIZLI OMEGA 3

   

  Ocean Balık Yağları her seride IFOS tarafından saflık, tazelik, güvenilirlik, kalite, içerik garantisi için
  analiz edilmekte ve ürün kalitesi 5 yıldız ile sertifikalandırılmaktadır.
 • slide1
  TÜRKİYE'NİN 1. TERCİHİ
  Saf balık yağı şurup kategorisinde en çok tercih edilen marka
feature img
IFOS KALİTE STANDARTLARINDA!

Ocean Balık Yağları uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ocean'ın saflığı ve kalitesi her seride bağımsız bir kuruluş olan IFOS tarafından test edilmektedir.

feature img
TADI EN GÜZEL BALIK YAĞI

Ocean Şurup Portakal ve Ocean Multi Şurup ITQI (Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü) tarafından üstün tat ve kalite ödülüne sahiptir.

feature img
YAZ - KIŞ SAĞLIK

Ocean Balık Yağı, A ve D vitamini içermeyen bileşimi ile yaz-kış alınması gerekli olan Omega 3 ihtiyacını yıl boyu eksiksiz karşılar.

features bg

ZENGİN OMEGA 3 KAYNAĞI

Ocean Balık Yağları temiz ve derin su balıklarının avlanır avlanmaz işlenmesiyle, her partide IFOS tarafından test edilir. Ocean WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve CRN (Beslenme Konseyi) limit değerlerinden 10 kat daha saftır. En çok tercih edilen balık yağı markası Ocean için 5 neden;

features img
YÜKSEK TAZELİK

Omega 3 preparatının etkinliği, koku ve görüntüsünde, kullanılan balık yağının tazeliği çok önemlidir. Ocean ürünlerinde kullanılan balık yağları, temiz ve derin su balıklarının avlanır avlanmaz işlenmeye başlanmasıyla elde edilir.

features img
TESCİLLİ SAFLIK

Ocean Balık Yağı şurup ve kapsülleri, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Ocean, tüketici ile buluşmadan önce bir seri işleme tabi tutulur. Moleküler distilasyon yöntemi kullanılarak tüm kontaminantlardan (ağır metaller, dioksinler, PCB, organik bileşenler vb.) arındırılır.

features img
DOĞRU OMEGA 3 KONSANTRASYONU

Ocean, farklı konsantrasyonlarda ve oranlarda hazırlanmış, geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Omega 3 yağ asitlerinden EPA ve DHA ile yapılan bilimsel çalışmaları titizlikle inceleyip; yaş ve kullanıcı profillerine göre özel olarak hazırlanmış serisi ile her yaşa ve ihtiyaca yönelik eksizsiz destek sağlar.

features img
DOĞAL FORM

Ocean Balık Yağları doğal ve yüksek emilime sahip trigliserid formda yağ asitlerini içerir. Böylece alınan takviyeden yüksek oranda yarar sağlanmasına olanak tanır.

features img
BİLİMSEL BAKIŞ AÇISI

Bizler Ocean ailesi olarak tüketicilerin sağlıklı yaşam adına neden Omega 3 kullanmaları konusunda ve kaliteli Omega 3 içerikli ürünleri tanıması amacıyla çalışıyoruz. Bilimsel verilerin ve ürün kalitesinin önemine inanıyoruz.

İNSANLAR NE SÖYLÜYOR?

Saf ve kaliteli Omega 3 markası Ocean'ın tercih ediliyor olmasının o kadar çok nedeni var ki .. Hem doktorlarımız hem eczacılarımız hem de tüketicilerimiz Ocean markasını tercih ederken bir çok kriteri göz önünde bulunduruyorlar. Saflık, tazelik, doğru Omega 3 konsantrasyonu gibi .. Peki Türkiye'nin saf balık yağı şurup kategorisinde 1. tercihi Ocean Balık Yağı için onlar ne diyor?

testimonial
MUSTAFA TUNCAY GÜNEYİK
Eczacı

«Ben bir eczacı olarak, balık yağının faydalarını elimden geldiği kadar hastalarıma aktarmaya çalışıyorum. Balık yağı olarak da Ocean’ı öneriyorum, çünkü hastalarımın geri dönüşleri mükemmel. Kalitesi ise dünya standartlarında.»

testimonial
ÇİĞDEM YAŞAR
Tüketici

«Doktorumun önerisi ile oğlum 7 aylık iken Ocean Balık Yağı Portakallı Şuruba başladık. Tadını çok seviyor, bu bizim için büyük kolaylık. Belki bir süre sonra karışık meyve aromalıyıda deneyebilirim :)»

testimonial
MERAL GÜMÜŞ
Tüketici

«Bundan 3 yıl önce kolestrol şikayetlerimden dolayı doktorumun önerisiyle Ocean Plus kapsülleri kullanmaya başladım. Herşey çok iyi gidiyor, tabi bende artık daha çok dikkat ediyorum sağlığıma.»

testimonial
TUBA TAŞDEMİR
Eczacı

«Bir eczacı olarak Ocean markasına güveniyorum. Ocean Balık Yağları'nın sahip olduğu IFOS kalite onayının da önemi büyük. Güvenle kullanıyor ve öneriyorum.»

testimonial
KEVSER GÜLNAZ
Tüketici

«Balık yağlarının önemini uzun süredir biliyordum, fakat tat ve koku konusunda tereddütlerim vardı. Uzun uğraşlar sonucu Eczacımızın tavsiyesiyle Ocean markasıyla tanıştım, şimdilik herşey çok güzel.»

testimonial
ÖZLEM YAŞAYAN
Tüketici

«Kızımız dünyaya geldiğinden beri, anne sütünden geçmesi için kendim Ocean Plus kullandım. Artık 3 yaşında ve şurup içebiliyor, Ocean Şurup Portakallı’ya bayılıyor :)»