OCEAN MUMMY

Maternal dönemde bazı vitamin ve minerallerde önemli değişiklikler meydana gelir. Bu dönemde demir, kalsiyum, magnezyum ve çinko düzeylerinde bir miktar azalma gözlenirken; folat, B6, B12’de yarı yarıya yakın azalma oluşur. Bu dönemde artan enerji ve protein gereksinimi nedeniyle de B1, B2, folat, A, C, D vitaminlerine ve demir, kalsiyum minerallerine gereksinim artar.

MATERNAL DÖNEMDE KULLANILACAK MULTİVİTAMİN - MULTİMİNERAL ÜRÜNLER BU DÖNEMİN IHTİYACINA YÖNELİK OLARAK HAZIRLANMALIDIR. GEREĞİNDEN FAZLA ALINAN VİTAMİN VE MİNERALLER TOKSİK ETKİLERE YOL AÇABİLİR.

Ocean Mummy, gebelik süresi boyunca ihtiyaç duyulan günlük omega 3, multivitamin ve multimineral ihtiyacının güvenle karşılanmasına yardımcı olur.

Ocean Mummy, içeriğinde yer alan omega 3 temiz ve derin su balıklarının avlanır avlanmaz işlenmesiyle, her partide IFOS (Uluslararası Balık Yağı Standartları) tarafından test edilir. Moleküler distilasyon ve yüksek deodorizasyondan geçirilerek balık tadı ve kokusundan tamamen arındırılmış Ocean Mummy balık jelatininden üretilmektedir ve bu sayede güvenle tüketilebilmektedir.

 • Her kapsülde;
  Balık Yağı 400 mg
  Toplam Omega 3 240 mg
  EPA 36 mg
  DHA 200 mg
  Demir 16 mg
  Çinko 10 mg
  İyot 150 µg
  Selenyum 55 µg
  C Vitamini 40 mg
  B3 Vitamini 16 mg
  B5 Vitamini 6 mg
  B2 Vitamini 1,4 mg
  B6 Vitamini 1,4 mg
  B1 Vitamini 1,1 mg
  Folik Asit 400 µg
  Biotin 50 µg
  D3 Vitamini 5 µg
  B12 Vitamini 2,5 µg
 • Gebelik süresi boyunca ihtiyaç duyulan günlük Omega 3, vitamin ve mineral ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur.
 • Yemeklerle birlikte 1 kapsül kullanılması önerilir.
 • 30 kapsüllük amber renkli cam şişelerde sunulmuştur.